Víno je darom prírody.

Je to vzácny nápoj, nikdy nie všedný. Nesie v sebe rukopis vinára. Jeho otcom je Slnko a matkou Zem.

Rulandské biele Ročník : 2016

V pohári nájdeme intenzívnu arómu, ktorá pripomína citrusové plody s prevládajúcimi tónmi čerstvého grepu. V chuti nás určite osvieži čerstvou kyselinkou a minerálnou plnou chuťou.


Rizling Rýnsky Ročník: 2016

O Rizlingu Rýnskom sa hovorí, že je to víno kráľov a kráľ vín.

Ryňák ako ho volali naši otcovia má svetlo žltozelenú až zlatožltú farbu a typickú jemnú kvetinovú vôňu pripomínajúcu lipový kvet. Chuť je plná, zvýraznená šťavnatou kyselinkou. Rizling Rýnsky vyniká svojou harmóniou, hlavne staršie ročníky.

Zelený Muškátel, Ročník:2017

Je takmer isté,že starobylým, ľudovým pomenovaním Veltlínskeho zeleného je Zelený Muškátel.Víno je príjemne aromatické a vo vôni určite nájdeme domáce ovocie. Chuť je svieža a šťavnatá. 

Zelený Muškátel patrí k vinárskej klasike. 

Rulandské Biele, Ročník:2017

V pohári nájdeme intenzívnu arómu, ktorá pripomína citrusové plody s prevládajúcimi tónmi čerstvého grepu. V chuti nás určite osvieži čerstvou kyselinkou a minerálnou plnou chuťou.

Silvánske zelené, Ročník 2017

Toto vínko žltozelenej farby má výrazný aromatický prejav s ovocnými tónmi, kde prevláda hruška. Celkovú aromatiku dotvára vôňa po korení a rezká kyselinka. Chuť je plná, extraktívna s tónmi po dreve ovocných stromov.

Devín, Ročník:2017 - polosuché
Devín je aromatické, muškátovo-kvetinovo-korenisté mladé víno s jemnými a pikantnými kyselinkami. Jeho optimálny zbytkový cukor podporuje ten správny chuťový aj aromatický zážitok.


Veltlínske Červené Skoré Ročník: 2018 - nové mladé 

(čoskoro aj v e-shope)

Veltlínske červené skoré so žltozeneným odtieňom má jemnú muškátovú vôňu s korenistou dochuťou. Skrýva v sebe jemné tóny exotického ovocia s pikantnou kyselinkou.

Czerszegi Fuszeres 2018 -  polosuché  - nové 

Biela odroda pochádzajúca z Maďarska. Je to kríženec dvoch odrôd Irsai Oliver a Tramín. Toto vínko vás zaujme dobre zapracovanou šťavnatou kyselinou, ktorá je obalená jemným zvyškovým cukrom. Omamná vôňa muškátového kvetu je vzadu doplnená korenisto-sladkastou dochuťou po Tramíne.