Víno je darom prírody.

Je to vzácny nápoj, nikdy nie všedný. Nesie v sebe rukopis vinára. Jeho otcom je Slnko a matkou Zem.

Rizling Rýnsky Ročník: 2016

O Rizlingu Rýnskom sa hovorí, že je to víno kráľov a kráľ vín.

Ryňák ako ho volali naši otcovia má svetlo žltozelenú až zlatožltú farbu a typickú jemnú kvetinovú vôňu pripomínajúcu lipový kvet. Chuť je plná, zvýraznená šťavnatou kyselinkou. Rizling Rýnsky vyniká svojou harmóniou, hlavne staršie ročníky.

Devín, Ročník:2017 - polosuché
Devín - to je v záplave uniformných vín, toľko vyhľadávaná pôvodnosť s vlastnou tvárou s nezameniteľným charakterom Slovenskej krajiny. Vína očaria aromatickosťou, plnosčou a dokonalou harmóniou. V chuti nájdeme sušené marhule, púpavový med s tónmi čierneho korenia.


Rulandské biele Ročník : 2018 - suché

V pohári nájdeme intenzívnu arómu, ktorá pripomína citrusové plody s prevládajúcimi tónmi čerstvého grepu. V chuti nás určite osvieži zapracovanou jemnou kyselinkou.

Víno vyzrievalo 6 mesiacov v novom dubovom sude. Je spracované metódou SurLí, ktorá sa prejavuje príjemnou maslovou dochuťou a víno nadobúda intenzívnu mineralitu. 


Zelený Muškátel, Ročník:2018 - suché

Je takmer isté,že starobylým, ľudovým pomenovaním Veltlínskeho zeleného je Zelený Muškátel. Víno s veľkou minulosťou má ešte väčšiu budúcnosť na Slovensku. Veltlín ponúka víno exluzívnej kvality s nádhernou zelenožltou až smaragdovou farbou. Má široký vejár vôní od nádych muškátu cez jemnú broskyňu so závanom manga a dotýka sa až jemného mandľového kvetu. V chuti pripomína zelené mandle, rozkvitnutú lipu. Jemné ovocné tóny sa opierajú o príjemné kyseliny, ktoré sú tak príznačné pre doliansky mikroregión.

Zelený Muškátel, je skvelý mladý spoločník ale aj víno s prekvapujúcim zrecím potenciálom. 

Zelený Muškátel patrí k vinárskej klasike. 

Silvánske zelené, Ročník 2018 - suché

SIlván zelený je stará odroda našich otcov, Rizlingového typu. Víno sa vyznačuje príjemnou šťavnatou kyselinou. Vo vôni sú príznačné tóny po ovocí. Vo výnimočných ročníkoch prevláda vôňa hrušiek. Chuť je plná, extraktívna s tónmi po dreve ovocných stromov.

Veltlínske Červené Skoré Ročník: 2018 - suché

Veltlínske červené skoré so žltozeneným odtieňom má jemnú muškátovú vôňu s korenistou dochuťou. Skrýva v sebe jemné tóny exotického ovocia s pikantnou kyselinkou.

Za touto odrodou nehľadajme veľké telnaté vína, skôr príjemného spoločníka počas krásnych jarných dní.

Czerszegi Fuszeres 2018 -  polosuché 

Biela odroda pochádzajúca z Maďarskej kuchyne z konca 20. storočia. Je to kríženec dvoch odrôd Irsai Oliver a Tramín.  Veľmi jej sedia úpätia Malých Karpát z dôvodov šťavnatej kyselinky a harmonickej dochute vína. Omamná vôňa muškátového kvetu je vzadu doplnená korenisto-sladkastou dochuťou po Tramíne.


Devín 2018 - polosladké

Devín, toto víno s menom brala, spája Slovenskú vinársku minulosť s modernosťou. Toto víno má unikátnu schopnosť hromadiť cukor a bobule napadnuté ušľachtilou pliesňou odovzdávajú vínu ušľachtilú botritickú vôňu, ktorá je príznačná  pre rok 2018.

Zelenožlté víno s mierne korenistou až muškátovou arómou vzišlo s kríženia TČ x VČB.

Víno oblečené v krásnom fraku, mieri na slávnostné tabule a do vysokých spoločností.