ČO PRE VÁS TOHTO ROKU PRIPRAVUJEME A KDE NÁS MôŽETE STRETNÚŤ 

Priatelia,
zetWine si pre Vás pripravilo špeciálnu akciu - ochutnávku *harmónia*. Hovoríme o snúbení vína s jedlom. Ak máte záujem neváhajte dlho a zarezervujte si miesto pretože počet osôb je limitovaný. Urobte program sebe aj svojim známym pri jesennom posedení s dobrým vínkom.

Aj my sme sa pridali do projektu "otvorené viechy" ! - Obnovme spoločne staré tradície. :) Sme tu pre vás  od JÚNA do OKTÓBRA  ( v piatok od 18:00 a v sobotu od 16:00 do 22:00 )  vo vyhradených termínoch, o ktorých vás vždy včasne informujeme. 

Zastavte sa na pohárik vínka a dajte si aj niečo malé z našej kuchyne. 

Tešíme sa na Vás !! 

Čo znamená VENČEK ??? 

,,Venček" je vlastne ,, VIECHA"
Viecha je kytica konárov, stromček, venček, z čečinx alebo hroznového lístia, často ozdobený farebnými stužkami. 
Zavesená bývala na priečelí domu vinohradníka v ktorom podával a predával víno z vlastnej úrody. K vínu sa podávali typické domáce špeciality. Väčšinou to nebolo kompletné menu, skôr len záhryz k vínu či niečo malé ,, pod zub".

Viecha v minulosti bola kultúrnou a spoločenskou udalosťou, pri ktorej si mali ludia kam zájsť na pohárik vína a zabaviť sa. 

Aj my sa snažíme prispieť k obnove tradície viech v našom vinohradníckom regióne. Dávame záruku, že u nás dostanete kvalitné víno z našej produkcie. 


Tešíme sa na vašu návštevu !!